Aktualitet dhe Lajme

A është krisur miqësia me Arbanën? Reagon Lori Hoxha dhe i jep fund dilemave

Share

Javëve të fundit, raporti mes Lori Hoxhës dhe Arbana Osmanit është përfolur shumë, pasi u aludua për një prishje të miqësisë.

Deri më sot, në lidhje me këto lajme nuk kishte reaguar asnjëra prej tyre.

Por mesa duket miqësia e tyre po shkon shumë mirë edhe pse e kanë mbajtur larg syrit të publikut, kjo u kuptua pasi ditën e sotme Lori ka postuar në rrjetin social “Instagram”, produktet nga restoranti i Arbana Osmanit dhe me ketë veprim ndjekësit kuptuan që gjithçka është në rregull mes tyre.
Huazuar nga Albeu.com

Artikuj të ngjashëm

Back to top button