Aktualitet dhe Lajme

27-vjeçaren e zë korrenti në Spitalin e Tepelenës

Share

Një 27-vjeçare, punonjëse në ambientet e spitalit “Përparim Tepelena” në Tepelenë ka rënë në kontakt me rrymën elektirike.

Ngjarja ka ndodhur brenda ambienteve të spitalit mbrëmjen e djeshme.

Sipas policisë bëhet fjalë për shtetasen E.B.

Kjo e fundit ndodhet në spital dhe fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

The post 27-vjeçaren e zë korrenti në Spitalin e Tepelenës appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button