Aktualitet dhe Lajme

Zhduken një grua dhe një djalë në Ferizaj, çfarë thotë policia

Share

Policia e Kosovës ka njoftuar për dy raste të zhdukjes së personave në Ferizaj. Rasti i parë ka ndodhur në rrugën “Besnik Osmani” të premten rreth orës 08:20.

“Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se bashkëshortja e tij, ka dalë nga banesa dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. Rasti nën hetime”, -ka njoftuar policia.

Ndërkaq rasti tjetër ka ndodhur në fshatin Greme. Ankuesi mashkull kosovar, ka njoftuar policinë se djali i tij, ka dalë nga shtëpia që nga dita e martë dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij. Rasti nën hetime.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button