Aktualitet dhe Lajme

Zhani Ciko rrëfen historinë e njohjes së prindërve të tij: Nëna spikere, babai shef

Share

I ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”, Zhani Ciko mes të tjerash ka rrëfyer edhe historinë e njohjes së prindërve të tij.

Alketa: Zhani, babai juaj muzikant, nëna mësuese. Si u njohën ata?

Zhani: Nëna ishte spikere në radio, babai shefi. U njohën, u lidhën dhe erdhëm në jetë./tvklan.al


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button