Aktualitet dhe Lajme

Zbardhen detaje nga dhuna me shkopinj dhe leva hekuri mes të rinjve! Sherri ka nisur ditën e Shën Valentinit

Share

Janë zbardhur të tjera detaje në lidhje me ngjarjen në qytetin e Korcës nga dhuna me shkopinj dhe leva hekuri mes disa të rinjve.

Burimet bëjnë të ditur se sherri ka nisur më 14 shkurt.

Sipas policisë mësohet se ka qenë Ramadan Hasani dhe vëllai i tij që kanë rrahur Spartak Selimën. Më pas ditën e sotme Selima së bashku me një familjar dhe dy shokë kanë gjetur Ramadan Hasanin dhe e kanë sulmuar me leva hekuri dhe shkopinj.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button