Aktualitet dhe Lajme

Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak zënka mes Françeskës dhe Sarës

Share

Ka mbërritur sot në shtëpinë e Big Brother VIP Zarfi i Zi , shkak është bërë zënka mes Françeskës dhe Sarës.

Në të paralajmëroheshin të gjithë banorët dhe televotimi i së martës u anulua.

“Banorë Big Brother nuk ju paralajmëron më. Televotimi anulohet, flasim të martën”, shkruhej në Zarfin e Zi që u lexua nga Rikja.

Gjatë pasdites së sotme ka pasur tensione mes Françeskës dhe Sarës, për shkak të një veprimi që kjo e fundit bëri.

Gjithçka nisi pasi Sara i mbylli derën e tualetit Françeskës, gjatë kohës që ajo ishte brenda.

Më pas ajo ka tentuar të dalë dhe në një moment e ka shtyrë, por edhe Sara ka vepruar në të njëjtën mënyrë.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button