Aktualitet dhe Lajme

Zac Efron reagon ndaj shtatzënisë së Vanessa Hudgens

Share

Zac Efron nuk është gjë tjetër veçse mbështetës për shtatzëninë e ish-të dashurës së tij Vanessa Hudgens me bashkëshortin e saj, Cole Tucker.

Kur u pyet se si mendon se do të jetë Hudgens si nënë, Efron i tha Access Hollywood të enjten se ajo do të jetë “nëna më e mirë ndonjëherë”.

Efron dhe Hudgens – e cila debutoi barkun e saj të rrumbullakosur ndërsa ecte në tapetin e kuq të Oscars 2024 në mars – ranë në dashuri gjatë xhirimeve të filmit të Disney Channel të vitit 2006.

“Ne patëm një tërheqje që në fillim”, tha Hudgens, në gusht 2019.

Pasi ndoqën disa ngjarje së bashku, dyshja konfirmuan romancën e tyre përmes videos së saj muzikore të marsit 2007 për “Say Ok”, në të cilën Efron luajti interesin e saj të dashurisë. Megjithatë, të dy u ndanë në dhjetor 2010.

Ne jemi ende miq. Kush e di se çfarë do të sjellë e ardhmja,” zbuloi aktorja në atë kohë, duke elaboruar marsin e ardhshëm, “Marrëdhëniet në distancë janë të vështira pavarësisht se çfarë. Të kesh një iPhone ndihmoi, por thjesht nuk ishte njësoj.”

Vanessa vazhdoi të takohej me Josh Hutcherson, Austin Butler dhe Kyle Kuzma përpara se të lidhej me Tucker.

Aktorja e “Spring Breakers” dhe lojtari i bejsbollit, konfirmuan romancën e tyre në shkurt 2021 dhe zbuluan fejesën e tyre dy vjet më vonë. Ata u martuan në dhjetor 2023.

Efron, nga ana e tij, vazhdoi me Lily Collins, Michelle Rodriguez, Sami Miró, Alexandra Daddario, Rebecca Ferguson, Sarah Bro, Halston Sage dhe Vanessa Valladares.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button