Aktualitet dhe Lajme

Vrau vëllanë e më pas veten, si ndodhi tragjedia në Fresk, policia jep detaje

Share

Policia ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi Tiranën mënsgjesin e sotëm.

Sipas njoftimit të policisë, Vehap Cami  ka vrarë me armë zjarri vëllanë e tij, Lulëzim Cami dhe më pas ka vrarë veten.

Vrasja ka ndodhur në shtëpinë e Lulëzim Camit. Ende nuk dihen shkaqet e konfliktit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje./albeu.com
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button