Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ Xhensila poston djalin të saj në rrjete sociale

Share

Vetëm pak muaj më parë, këngëtarja Xhensila Myrtezaj është bërë nënë për herë të dytë, kësaj rradhe nënë e një djali.

Pak momente më parë, këngëtarja ka ndarë një video me të voglin e saj ashtu si rrallëherë, ku ka zbuluar pak nga portreti i tij.

Rikujtojmë se Xhensila është gjithashtu nënë e një vajze, Ajkës, e cila së fundmi është parë në shoqërinë e babait të saj, Bes Kallaku.

 
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button