Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ Sara: Kur banorët e rinj japin komente, e japin nga opinionet jashtë

Share

Banorët e rinj kanë nisur diskutime në shtëpinë e “Big Brother Vip”. Ata kanë dhënë përshtypjet e tyre për banorët dhe lojën e tyre ndonëse u paralajmëruan mos të jepnin informacion nga jashtë.

Një detaj të tillë duket se e ka vënë re dhe Sara e cila mëngjesin e sotëm teksa bisedonte me vajzat tha se ata mund të nisin të pozicionohen me banorët që pëlqejnë më shumë.

Në një bisedë të bërë gjatë mbrëmjes, Silvi banori i ri tha se simpatizon në lojë Ledjonën dhe Julin të cilët sipas tij kanë ndjekur një strategji.

Biseda e plotë:
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button