Aktualitet dhe Lajme

VIDEO / Nën masa të rrepta sigurie, momenti kur ekstradohet nga Kosova drejt Shqipërisë, Gëzim Çela

Share

Siҫ shihet edhe nga pamjet, ekstradimi i Gëzim Çelës nga Kosova drejt Shqipërisë, është bërë nën masa të rrepta.
Ka qenë ministri i Brendshëm, Taulant Balla, ai që ka postuar pamjet.

“Përgëzoj Policinë e Shtetit Policinë e Kosovës për bashkëpunimin e ngushtë disamujor që u finalizua me ekstradimin e kreut të një organizate kriminale, i cili ishte i prej shumë vitesh i kërkuar nga drejtësia. Ky bashkëpunim po intensifikohet çdo ditë me agjencitë partnere kudo, për t’i dhënë fund pandëshkueshmërisë”, shkruan Balla.

 
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button