Aktualitet dhe Lajme

Video/ Bora Zemani rikthehet në ekran me një projekt krejt të ri!

Share

Bora Zemani duket se do të vijë me një aventurë të re televizive, pas përvojës në “Dancing with the Stars”.

Së fundmi është bërë e ditur se Borën do ta shohim të premteve në “Top Channel”, me projektin ” Cherry on Top”, një program që do të përmbajë intervista; të ftuar, muzikë dhe jo vetëm. Mbetet të presim prillin.

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button