Bare dhe RestoranteDibra MarketingFesta dhe EventeHotelePërditshmëriReklameVisit Diber

Troja Resort – Hotel & Restaurant

Share

Eshte sot në treg si investimi me i ri privat për të bërë diferencën me të tjerët.

Për gatimet e shijshme, kujdesin ndaj klientit dhe çmimin konkurrues.

Tek Troja Resort – Hotel & Restaurant aty ku gjeni gatime plot pasion, kënaqësi e klientit, menu e zgjedhur,  pika e takimit për të gjithë miqtë tanë të cilët nuk janë të gatshëm të bëjnë kompromis me cilësinë.

I ndërtuar me një arkitekturë të veçantë dhe magjepsëse dhe e zhytur mes gjelbërimit të pafund dhe natyrës së gërshetuar me kujdesin e njeriut vizionar.

Troja Resort – Hotel & Restaurant eshte një investim që plotëson dhe tejkalon pritshmëritë dhe kërkesat më maksimale të klientelës shqiptare.

Gatime tradicionale dhe europiane. Kuzhinierët dhe kamarierët më të mirë qe janë pjesë e stafit tonë profesional dhe të mrekullueshëm.

Aty ku shija e gatimit nuk ka të sosur. Gjithçka e përzgjedhur me kujdes sipas traditës së gjatë, shërbimit me klas dhe shumëllojshmërisë së gatimeve.

Evente të ndryshme, ditëlindje, gëzime familjare, mbrëmje mes miqve etj. Menu e personalizuar në sintoni me pritshmëritë më të larta të klientelës.

Ky vend  është padyshim një nga xhevahirët e turizmit shqiptar dhe pika më e rëndësishme e referimit kur shkon për turizëm në verilindjen e bukur shqiptare.

Tek Troja Resort – Hotel & Restaurant do gjeni nje hotel lluksoz me dhomat qe janë nga më të mirat në Shqipëri. Mobilime sipas standartit europian dhe design unik i pakrahasueshëm.

Dhomat janë plot hijeshi, design, funksionale dhe mjaft të qeta për klientët tanë ku të gjitha dhomat janë të mirëmobiluara dhe me të gjithë aksesorët e nevojshëm.

Cilësi e lartë e shërbimit, standard europian dhe çmime shumë të mira. Troja Resort – Hotel & Restaurant një event zgjat vetëm një ditë, por kujtimet qe do merni nga zgjasin përgjithmonë!

Shijoni përqafimin e natyrës me pamje befasuese, akomodime luksoze, shije dhe traditë Dibrane 🌲
📞 Sygjerojmë Rezervimin:+355683131631

Ju mirëpresim!

 

Adresa: Rruga Zogjaj 8404 Shupenzë, Albania

I gjeni ne facebook Troja Resort – Hotel & Restaurant

Ne Instagram: trojaresort

Adresa ne google map:

Back to top button