Aktualitet dhe Lajme

Travis Kelce flet për shfaqjen me Taylor Swift

Share

Travis Kelce po ndjente presionin kur erdhi koha për t’ou bashkuar të dashurës së tij, Taylor Swift, në skenën në stadiumin Wembley gjatë shfaqjes së saj London Eras Tour.

Ai foli për përvojën në episodin e së mërkurës në podkastin New Heights të tij dhe të vëllait Jason Kelce. Travis zbuloi se ai fillimisht e hodhi idenë për t’u shfaqur me artisten në skenë si një shaka.

Fillimisht ia përmenda Tay-t. Unë i thashë: “Sa qesharake do të ishte nëse do të shfaqesha në skenë?“, kujton ai. “Ajo filloi të qeshte dhe tha: ‘A do të ishe i gatshëm për të bërë diçka të tillë?‘ Dhe unë isha si, “Çfarë? Do të doja shumë ta bëja”.

Duke e quajtur momentin kur ai u shfaq si pjesa “perfekte” dhe “më e sigurt” e shfaqjes për të që të dilte në skenë, Travis ndau shqetësimin e tij  ndërsa e kapte Taylor për taulur në divanin që ndodhe në skenë.

“E vetmja gjë që i thashë vetes ishte ‘Mos e lësho. Mos e rrëzo Taylor’, tha ai duke qeshur. Ai shtoi se Taylor ishte e emocionuar me pamjen e tij, duke thënë: “Unë nuk e zhgënjeva Taylor, kështu që kjo është gjithçka që ka rëndësi”.

Duke e quajtur momentin “një shpërthim absolut” dhe “një nder”, Travis pranoi se ai e ka parë Eras Tour mjaft herë dhe ai shpesh e gjen veten duke bërë koreografinë në audiencë ndërsa shikon shfaqjen.

Komentet e tij pasqyrojnë atë që një burim i tha kohët e fundit ET për shfaqjen surprizë.

“Ishte shumë argëtuese për Taylor dhe Travis që ishin në skenë së bashku në shfaqjen e saj”, tha burimi. “Ishte padyshim një pikë e re, përcaktuese në marrëdhënien e tyre dhe ata patën një shans për të [ndarë] një anë personale të tyre me botën. Ata janë shumë të lumtur me mënyrën se si gjithçka doli dhe u pëlqen të shohin të gjitha reagimet e fansave. “

 Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button