Aktualitet dhe Lajme

Tjetër aksident i rëndë në Durrës, humb jetën 22-vjeçari

Share

Një tjetër aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur pranë urës së Dajlanit në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në hyrje të plazhit. 22-vjeçari ka humbur kontrollin e makinës dhe ka dalë nga rruga duke përfunduar në anë të saj.

Policia ka shkuar dhe e ka gjetur shoferin e vdekur në timon. Dyshohet se para se të përplaset i riu ka pësuar atak kardiak.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button