Aktualitet dhe LajmePërditshmëriShqipëria

Tërmeti trondit Shqipërinë, ja qytetet ku u ndje më shumë

Share

Një tërmet me magnitudë të lartë ka tronditur këtë mbrëmje disa nga qytetet e Shqipërisë.

Raportimet e para janë se tërmeti është ndjerë në qytetin e Fierit, por edhe në qytete si Durrësi, Korça dhe Tirana.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button