Aktualitet dhe Lajme

Tërmet 4.5 ballë në Tiranë, ndjehet në pjesën më të madhe të Shqipërisë

Share

Në orën 12:17 pas mesnate, është regjistruar nje termet që është ndjerë në pjesën më të madhe të Shqipërisë, transmeton AlbEu.com.

Sipas emsc.eu, tërmeti i fuqisë 4.5 ballë kishte epiqendrën 25 km në jug perëndim të Elbasanit dhe 10 km nga Lushnja.

Ndërkohë, 5 minuta pas goditjes së parë, është ndjerë edhe një tërmet tjeter 3 balle.

Lajmi në përditësim …
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button