Aktualitet dhe Lajme

Të shtëna me arma në Rrogozhinë, plagoset një person

Share

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në Rrogozhinë.

Dyshohet se konflikti ka ndodhur për motive pronësie.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Luz i Vogël.

I plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale E.D.

Autori është identifikuar me iniciale B.T.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button