Aktualitet dhe Lajme

Shuhet zjarri në pallatin në Tiranë, flakët nisën në kuzhinën e një banese në katin e dytë

Share

Është vënë nën kontroll zjarri që ra pasditen e sotme në një pallat në Tiranë.

Mësohet se zjarri ka nisur në katin e dytë të pallatit, ku ka marrë flakë kuzhina në këtë banesë.

Zjarri mësohet se ka rënë në një pallat tek rruga ”Manol Komoni” tek ”Akademia Hollivud”.

Zjarri është shuar dhe zjarrfikësit po largohen.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button