Aktualitet dhe Lajme

Shpërthim i fuqishëm në Sarandë, dyshohet në një varkë turistike

Share

Në qytetin e Sarandës raportohet për një shpërthim të fuqishëm.

Dyshohet se shpërthimi ka ndodhur në një varkë turistike.

Ende nuk dihen detaje të tjera për ngjarjen.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button