Aktualitet dhe Lajme

Shpenzime marramëndëse! Ja sa kushtoi veshja e djeshme e Françeskës

Share

Françeska Murati është një prej banoreve më të komentuara të shtëpisë së ‘BBV3’, jo vetëm për dinamikat dhe debatet e krijuara brenda shtëpisë por edhe për paraqitjen e saj tepër të bukur në çdo ‘Prime’.

Siç e kemi përmendur dhe më herët, banorja kurohet ‘kokë e këmbë’ dhe çmimet e veshjeve të saj kanë shifra marramendëse.

Veshja e Françeskës në ‘Prime-n’ e djeshëm është komentuar tepër shumë dhe i gjithë look-u total i saj ka kushtuar 3120€, ku përfshihet fustani i zi tepër elegant i firmës Alessandra Rich (2190€) dhe këpucët Miu Miu (930€).
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button