Aktualitet dhe LajmeAmbjent me QeraBiznese ne ShitjeDibra MarketingDibra Real EstateDyqan me QeraLajmi i funditPërditshmëriPeshkopiProna ne ShitjeReklameShqipëriaShtepi ne Shitje

Shiten prona tek “Kompleksi Balliu” në lagjen Dobrovë/Peshkopi

Peshkopia në pëllëmbë të dorës

Share

Nese jeni ne kerkim te nje shtepie qe blehet njehere e mire, atehere “Kompleksi Balliu” ne lagjen Dobrove ne qytetin e Peshkopi, disponon dhe ka ne shitje apartamente me siperfaqe qe vijojne nga 71 m2 deri ne 112 m2, 1+1 dhe 2+1.

Te gjitha jane me dokumentacion te regullt hipotekor ku mund te shfrytezoni edhe mundesine e blerjes edhe me kredi!

Sic e shikoni dhe ne foto keto apartamante jane teper te gjera, me punime cilesore ku perfshihet sistemi kapot , ai i ngrohjes dhe me uje 24 ore!

Jane me banjo qe kane dritare dhe ajrim, me dyer dhe dritare te kohes, me ballkone ku do keni nje freski dhe privaci si askund tjeter, poashtu keni dhe ashensor!

Kontaktoni me pronarin per tu informuar per gjithcka, qofte per cmimi ose dhe per mundesi te tjera blerje ne kete numer cel: 00355685671761

Gjithashtu ky pallat i sapo ndertuar ka dhe garazhe qe mund ti merrni me qera ose dhe ti bleni!

Kontaktoni me pronarin per tu informuar per gjithcka, qofte per cmimi ose dhe per mundesi te tjera blerje ne kete numer cel: 00355685671761

Tek ky pallat keni edhe hapsira per te bere biznes ne katin e pare ku do gjeni nje dyqan me hapsire shume te madhe, gjithashtu dhe tjeter ambjent per bar kafe.

Keto ambjente biznesi ndodhen prane rruges ku rriten mundesite e frekuntimit nga klientet rastesor ose banoret e pallatit.

Nese ne pallatet tjera ka probleme per parking dhe hapsire per tu clodhur , ketu ky problem nuk egziston pasi ka vend per makinen tuaj sa te duash!

Kontaktoni me pronarin per tu informuar per gjithcka, qofte per cmimi ose dhe per mundesi te tjera blerje ne kete numer cel: 00355685671761

Adresa ne google map:

Back to top button