Aktualitet dhe Lajme

RENEA dhe FNSH “blindojnë” Vlorën, arrestohen 3 persona (VIDEO)

Share

RENEA dhe FNSH kanë kryer një operacion vlivc mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, ku kanë arrestuar 3 persona.

Burime bëjnë me dije se pas indformacioneve të marra se 3 persona po lëviznin të armatosur, ëhstë këkur ndihma e RENEA-s dhe FNSH-së, për shkak të rrezikshmërisë së lartë që ata shfaqnin.

Bëhet me dije se aksioni i sotëm është vijim i operacionit “TEMPULL”.

Raportohet se FNSH po kryen kontrolle në Vlorë, Selenicë por edhe në disa fshatra përgjatë Lumit të Vlorës.
Huazuar nga portali Albeu.com

Back to top button