Aktualitet dhe Lajme

Ra nga 10 metra lartësi, humb jetën i riu shqiptar në Itali, punonte në ndërtim dhe…

Share

Një 30-vjeçar me origjinë shqiptare ka humbur jetën në një kantier ndërtimi në San Severino, Itali.

Ngjarja ka ndodhur të premten e 5 korrikut, rreth orës 17:30.

Sipas Ansa thuhet se shqiptari ka rënë nga një lartësi prej 10 metrash.

Policia italiane ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e ngjarjes.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button