Aktualitet dhe LajmePërditshmëri

Parashikimi i motit 6 shtator 2023

Share

Vjeshta ka mbërritur dhe ditën e sotme priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë në bregdet nga 21 deri në 30 °C, në vendet e ulëta nga 17 deri në 30 °C dhe  në vendet malore nga 14 deri në 23 °C.

Ndërsa era pritet të fryjë mesatare deri e fortë në të gjithë vendin.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button