Aktualitet dhe Lajme

Opozita në protestë para bashkisë së Tiranës me një grusht militantësh, i vënë flakën gomave, njëri rrezikon të digjet (FOTO)

Share

Ka arritur të mbledhë vetëm një grusht militantësh edhe këtë herë opozita në protestën para bashkisë së Tiranës

Një grusht militantësh bërtasin “Berisha, Berisha” dhe bëhen gati të djegin gomat.

Më shumë janë policët, të cilët këtë herë kanë ndryshuar strategji duke mos mbajtur më barrierat prej hekuri.

I vënë flakën gomave. Një protestuesi i ra flaka në gjoks, por falë ndërhyrjes së shpejtë u shmang një tragjedi.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button