Aktualitet dhe Lajme

Ndiqeni LIVE/ Deputetët e Shqipërisë dhe Kosovës përballen në futboll

Share

Deputetët e Kuvendit të Shqipërisë dhe ata të Kosovës janë bërë bashkë, këtë herë jo në parlament, por në një fushë futbolli. Ata po zhvillojnë një ndeshje miqësore futbolli.

Ndeshja po zhvillohet në kuadër të aktiviteteve vijuese me rastin e 25-vjetorit të çlirimit të Kosovës dhe shënimit të Ditës Ndërkombëtare të Parlamentarizmit.

Nga Shqipëria, ekipi përbëhet nga deputetët e mazhorancës dhe opozitës. ©LAPSI.alHuazuar nga Lapsi.al

Back to top button