Aktualitet dhe Lajme

Merr flakë autobusi në aksin Elbasan-Tiranë, shtëllunga të mëdha tymi në zonë

Share

Një autobusi është përfshirë nga flakët në aksin Elbasan-Tiranë.

Fatmirësisht, në mjet nuk kishte pasagjerë, ndërsa shoferi ka dalë jashtë pa lëndime.

Siç shihet në foto, nga incidenti janë shkaktuar radhë të gjata trafiku.

Sakaq, re të mëdha tymi kanë “pushtuar” zonën./albeu.com
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button