Aktualitet dhe Lajme

Meritoni puth Ilnisën nga larg: Do bashkohemi dhe pse na duan të ndarë!

Share

Rikujtojmë që në ‘Prime-n’ e kaluar, çifti Ilnisa-Meriton janë dënuar nga Vëllai i Madh. Ata nuk duhet të afrohen me njëri-tjetrin deri në një njoftim të dytë.

Sakaq mbrëmjen e djeshme, Meritoni e ka puthur nga larg Ilnisën teksa ishin në dhomën e gjumit dhe është shprehur: Ilnisa o shpirt, o jeta ime, çohu o shpirt ti shoh ata dy sytë e bukur. O jetë do bashkohemi prapë, edhe pse na duan të ndarë’- ka thënë ai.

E më pas Meritoni ka pyetur banorët e tjerë që ishin në po të njëjtin ambient me çiftin, pse shumë prej banorëve u kënaqën kur produksioni mori vendimin për çiftin, por nuk mori asnjë përgjigje prej askujt.

 

The post Meritoni puth Ilnisën nga larg: Do bashkohemi dhe pse na duan të ndarë! appeared first on Albeu.com.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button