Aktualitet dhe Lajme

“Më ka marrë malli për familjen” Përlotet Gloria në dhomën e gjumit, fermerët i qëndrojnë pranë

Share

Fermerët e “Ferma Vip” po na dhurojnë ditë pas dite emocione të bukura, momente gazmore dhe kanë fituar kështu zemrat e milionave shqiptarë.

Teksa kanë nisur përshtatjen me jetën në fshat, fermerët kanë nisur të ndjejnë mungesën e familjarëve.

Gjatë një diskutimi në dhomën e gjumit, Gloria është përlotur duke shprehur se e ka marrë malli për familjen.

Ishte Çiljeta, fermerja që i qëndroi pranë Glorias. Gjithashtu Niko dhe Baby G po ashtu e kanë përqafuar Glorian.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button