Aktualitet dhe Lajme

Marina Vjollca rikthehet në ekran, ky është emisioni ku do ta shohim çdo mbrëmje

Share

Marina Vjollca do të rikthehet në ekran shumë më shpejt nga ç’prisnim.

Rreth një vit pasi mbylli me sukses spektaklin e humorit “Klanifornia”, moderatorja është gati për një aventurë të re televizive.

Nga 14 qershori, Marina do të rikthehet në një program sportiv, duke na shoqëruar çdo mbrëmje përgjatë “Euro 2024”, në ekranin e TV Klan.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button