Aktualitet dhe Lajme

Makina përplaset me motorin në Tepelenë, përfundon në spital 63-vjeçari

Share

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme, rreth orës 16:20, në aksin rrugor Krahës-Tepelenë.

Policia bën me dije se automjeti me drejtues shtetasin B. M., 57 vjeç, është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin M. N., rreth 63 vjeç.

Si pasojë është dëmtuar shtetasi M. N., i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./albeu.com
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button