Aktualitet dhe Lajme

Liesa në pritje të një vajze apo djali? Zbulohet gjinia e fëmijës

Share

Moderatorja Liesa Haxhiasllani pak kohë më parë njoftoi se është në pritje të ëmbël dhe se do të bëhet nënë për herë të parë.

Një koment i mikes së saj të ngushtë, Kiara Titos ngriti dyshimet se gjinia e bebushit të ardhshëm të Liesës ishte zbuluar mirëpo kjo e fundit zgjodhi që të mos e ndante me publikun.
Epo pritjes i ka ardhur fundi.

Lajmin e ka bërë me dije vetë ajo nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it!
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button