Aktualitet dhe Lajme

Lezhë, adoleshenti shantazhon 16 vjeçaren se do i publikonte foto nudo në Snapchat nëse nuk shkonte me të

Share

Një 17 vjeçar është arrestuar pasi akuzohet se shantazhonte një adoleshente të cilës ia kishte vjedhur llogarinë në Snapchat.

Rasti u denoncua në media.

“16 vjeçarja shantazhohej nëpërmjet një llogarie të vjedhur, në rrjetin social Snapchat, se do t’i publikoheshin foto personale, nëse nuk kryente marrëdhënie seksuale me shtetasin që e shantazhonte” informoi sot policia e  Lezhës.

Policia arrestoi 17 vjeçarin, banues në Lezhë. Veprimet procedurale me të për këtë rast, vijojnë të kryhen në prezencë të familjarëve, mbrojtësit ligjor dhe psikologut.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button