Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraLajmi i funditPërditshmëri

Lajmi i fundit: Aksident tek kryqëzimi “Bolonja” Peshkopi

Share
Dibër/ Informacion paraprak nga Policia Dibër
Reth orës 17.35, në vendin e quajtur “kryqëzimi i Bolonjës”, qyteti i Peshkopisë, automjeti tip “Benz”, me drejtues shtetasin L.K ., është përplasur me një automjet tjetër tip ‘Benz’, me drejtues shtetasin Xh. Zh.
Si pasojë e përplasjes janë shkaktuar dëme materiale si dhe është lënduar lehtë shtetasi N.N,(këmbësor), i cili po merr ndihmë mjekësore në spital.
Dy drejtuesit e mjeteve janë shoqëruar në Komisariat ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.
Back to top button