Aktualitet dhe Lajme

LAJM I FUNDIT! Celibashi: Fredi Beleri e humb mandatin e Himarës, por mund ta ankimojë…

Share

KQZ ka vendosur se Fredi Beleri nuk mund ta marre mandatin e Himares.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button