Aktualitet dhe Lajme

Kursi i këmbimit valutor për këtë të premte

Share

Në tregun e këmbimit valutor sot euro do të blihet me 100.7 lekë e do të shitet me 101.3 lekë, ndërsa një dollar do blihet me 93.9 lekë dhe do shitet me 94.8 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do blihet me 102.4 lekë e do shitet me 103.4 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 116.9 lekë dhe do shitet me 117.8 lek.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button