Aktualitet dhe Lajme

Kryeministri Rama ndan pamjet spektakolare nga Saranda: Me energji e ritëm për një sezon veror hit

Share

Përmes një postimi në llograrinë e tij në “Facebook”, kryeministri Edi Rama, ka ndarë me ndjekësit pamje spektakolare nga Saranda.

Kreu i shtetit shkruan se Saranda është gati me energji e ritëm, për një sezon veror hit.

Postimi i Ramës:

“MIRËMËNGJES
dhe nga Saranda me energji e ritëm për një sezon veror hit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button