Aktualitet dhe Lajme

Kontrollet nga FNSH dhe RENEA në Vlorë, ka të arrestuar

FNSH dhe Renea vijojnë me kontrollet në zona të ndryshme të qytetit të Vlorës, ndërsa mësohet se një person është ndaluar nga policia mbrëmjen e sotme.

Kujtojmë se prej  disa ditë qyteti bregdetar është nën kontrollin e policisë dhe forcave RENEA, ndërkohë pritet të vijojnë kontrollet në zona dhe banesa të ndryshme.

Një ditë më parë policia arrestoi gjashtë persona ndërsa sekuestroi dhe dy pistoleta.
Huazuar nga portali Albeu.com

Back to top button