Aktualitet dhe Lajme

Kiara Tito në dasmën e vajzës së Tom Doshit, komenti i Ermiona Lekbellos merr gjithë vëmendjen

Share

Dasma e vajzës së politikanit dhe biznesmenti Tom Doshi me djalin e biznesmenit Geront Çela, është një nga eventet më të komentuara të ditës. Briana dhe Bruno u martuan në një ceremoni madhështore mes shumë trëndafilave dhe luleve.

Të ftuar special në dasmë ishin dhe çifti Kiara-Luiz, pasi ky i fundit ka marrëdhënie miqësore me familjen Doshi. Luizi ishte veshur me një kostum smoking të zi, ndërsa Kiara me një fustan saten të kuq.

Në foton e publikuar në Instagramin e Kiara Titos, vëmendjen e ka marrë komenti i Ermiona Lekbellos e cila shkruan:”Stunning”(mahnitëse) dhe disa komentues e akuzojnë se ka ndryshuar pozicion.Koment që Ermiona nuk e ka kapërdirë dot dhe ju është përveshur në mënyrën e saj:

“Ça pozicioni, ik o se më lodhët ju doni të jem si të tjerët,si e kam marrëdhënien une dhe Kiara e di unë dhe Kiara sdini asgjë,vetëm vrer nxirrni,boll mo se na lodhët”

Dhe tjetra:”Tash tash,sha sha,ban ban,ken ken,ça je tu shkrujt pash Zotin”
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button