Aktualitet dhe Lajme

Këmbimi valuator/ Me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro

Share

Sot, më 07 shkurt 2024, dollari amerikan blihet me 96.4 lekë dhe shitet me 97.4 lekë.

Euro, blihet me 103.7 lekë dhe shitet 104.3 lekë.

Franga zvicerane, këmbehet në blerje me 110.2 lekë, ndërsa në shitje me 111 lekë.

Paundi britanik, blihet me 120.8 lekë dhe shitet me 121.7 lekë.

Dollari kanadez, sot në blerje këmbehet me 71 lekë, ndërsa në shitje me 72 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimin valutor, për të gjitha monedhat e huaja:
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button