Aktualitet dhe Lajme

Kë po kërkojnë? Policia dhe FNSH aksion “blic” në Vlorë

Share

Policia e Vlorës dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) po zhvillojnë një aksion blic në Vlorë.

Sipas informacioneve paraprake, ata po kryejnë kontrolle të imtësishme në hyrje të qytetit.

Në fokus të kontrolleve, janë automjetet me xhama të zinj.

Kontrollet po kryhen edhe për persona të dyshimtë apo edhe që lëvizin me armë.

Deri në këto momente, konfirmohet se qëllimi mbetet kontrolli, ndërsa nuk ka ende inforacione për të shoqëruar apo të ndaluar.
Huazuar nga Albeu.com

Artikuj të ngjashëm

Back to top button