Aktualitet dhe Lajme

Ish-banorja e “BBV3” ‘i vë flakën’ rrjetit! (FOTO)

Share

Gjatë qëndrimit të saj brenda shtëpisë së “BBV3”, ajo ka qenë një prej konkurrenteve më të komentuara të formatit për shkak të zgjuarsisë, artikulimit dhe dinamikave të ngjarjeve që krijonte me banorët e tjerë.

Bëhet fjalë për moderatoren Erjola Doçi.

Epo edhe pas daljes nga “BBV3”, Erjola ka fituar jo pak herë vëmendjen e mediave dhe fansave të saj sidomos me pozat e saj nëpër rrjete sociale.

Këtë herë, fotot e Erjolës janë bërë virale, ku ka tërhequr vëmendjen me format e saj trupore dhe shfaqet teksa po shijon verën dhe motin e nxehtë.

The post Ish-banorja e “BBV3” ‘i vë flakën’ rrjetit! (FOTO) appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button