Aktualitet dhe Lajme

I shpallur në kërkim për inceneratorin e Fierit, arrestohet në Romë 35-vjeçari (Emri)

Share

Juri Ymeraj i shpallur në kërkim në kuadër të dosjes së inceneratorit të Fierit është arrestuar sot në Itali me qëllim ekstradimin drejt Shqipërisë.

Mësohet 35 vjeçari është arrestuar nga Interpol Roma pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombetar nga Interpol Tirana.

Ai akuzohet për veprën penale “Pastrim të produkteve të veprës penale”.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button