Aktualitet dhe Lajme

Heidi dhe Romeo i thonë “Po” njëri-tjetrit, martohen në “BBV”

Share

Në shtëpinë e BBV3, ka nisur dasma e shumëpritur e Heidit dhe Romeos.

Heidi e veshur si nuse dhe Romeo si dhëndër, çifti i tha “Po” njëri tjetrit teksa shkëmbyen unazat dhe puthje.

Juli ishte ai që kurorëzoi çiftin, ndërsa banorët e tjerë po shijojnë pjesëmarrjen.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button