Aktualitet dhe Lajme

Gjendet i vdekur në banesë një person në Vlorë, dyshimet e para

Share

Një shtetas francez, është gjetur pa jetë në ambientet e banesës së tij në Vlorë.

Bëhet me dije se; shtetati francez dyshohet se kishte disa ditë i vdekur në banesë.

Kanë qenë fqinjët ata që kanë lajmëruar policinë, pasi kishin ditë që nuk e kishin dëgjuar.

Vijon..
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button