Aktualitet dhe Lajme

Fqinji plagos aksidentalisht me çifte 69-vjeçaren në Malësi të Madhe

Share

MALËSI E E MADHE- Një 69-vjeçare është plagosur aksidentalisht me çifte nga fqinji I saj në Malësinë e Madhe. Polcia thotë se e moshuara është qëlluar, teksa po kalonte në rrugë.


Huazuar nga abcnews.al

Artikuj të ngjashëm

Back to top button