Aktualitet dhe Lajme

FOTO/ Kush ishte shqiptari që hyri në fushë në ndeshjen me Spanjën

Share

Një tifoz shqiptar hyri në fushën e lojës në minutat e fundit të pjesës së dytë në ndeshjen me Spanjën.

Ai u ndoq për disa çaste nga punonjësit e sigurisë derisa u nxor jashtë prej tyre.

Tifozi mbante flamurin e Shqipërisë dhe një plis në kokë.

Pamjet nuk u transmetuan në TV për shkak të rregullave të UEFA-s, por tashmë qarkullojnë foto të tij. ©LAPSI.al

May be an image of 2 people, people playing soccer, people playing football and text
May be an image of 2 people, people playing football, people playing soccer, frisbee and grass
May be an image of 5 people, people playing football, people playing soccer and text

May be an image of 2 people, people playing soccer, people playing football and textHuazuar nga Lapsi.al

Back to top button