Aktualitet dhe Lajme

FOTO/Aksident në Memaliaj, “Benzi” përplaset me “BMW”, katër persona mbeten të blkokuar

Share

Një makinë tip “Benz” dhe një “BMW” janë përplasur pasditen e sotme në hyrje të Memaliajt.

Ngjarja ka ndodhur 100 metra larg stacionit zjarrfikës, në aksin Memaliaj-Gjirokastër.

Tre persona mbetën të blkokuar te “BMW” dhe një te “Benz-i”.

Punonjësit zjarrfikës ndërhynë në kohë dhe bënë të mundur nxjerrjen e tyre. Të lënduarit janë nisur për në spitalin e Gjirokastrës.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button