Aktualitet dhe Lajme

Epo më në fund! Ja ku e ka çuar Romeo-Heidin (VIDEO)

Share

Çifti Heidi-Romeo, duket se po e shijojnë romancën e tyre pas daljes nga “Big-u” në maksimum.

Sa në një shtet në tjetrin, ku më pas çifti zgjodhi që të pushonte dhe disa ditë në brigjet e bregdetit shqiptar. Epo sot si ditë me shi që është, duhet “të arratiseshin” në një vend tjetër.

E gjeni dot se ku? Në Topanaja, aty ku jetojnë gjyshërit e Romeos.

Këtë e ka zbuluar vetë aktori i humorit nëpërmjet një video të postuar në rrjetin e tij social të Instagram-it: “Kjo është Topanaja shpirti im! E solla zemrën time në Topana!”-shprehet Romeo.

The post Epo më në fund! Ja ku e ka çuar Romeo-Heidin (VIDEO) appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button